O projekte

Rodinné domy Bottova je jedinečný projekt ponúkajúci lukratívne bývanie v Bojniciach časti Dubnica, vzdialenej od centra mesta 1.5km.

Rodinné domy Bottova

Dvojica rodinných domov rozdelená na samostatné bytové jednotky je ideálnym riešením pre ľudí hľadajúcich pokojné, moderné a pohodlné bývanie s dôrazom kladeným na efektívne využívanie energií s veľmi nízkymi nákladmi na bývanie. Predávané nehnuteľnosti je možné zároveň využívať aj ako finančnú investíciu a následne ich prenajať.

Aktuálne ponúkame na predaj 2 rodinné domy, pričom dom č. 1 disponuje dvomi a dom č. 2 tromi samostatnými bytmi.

Objekt prvého nízkoenergetického domu je navrhnutý ako nepodpivničená stavba s dvomi nadzemným podlažiami. Na prízemí je situovaná trojizbová bytová jednotka a na hornom podlaží štvorizbová bytová jednotka.

Novostavba druhého nízkoenergetického domu je rovnako navrhnutá ako objekt s dvomi nadzemnými podlažiami. Spodné podlažie je riešené ako trojizbový byt s dvojgarážou . Druhé nadzemné podlažie je rozdelené na štvorizbovú a dvojizbovú bytovú jednotku.

Súčasťou každého rodinného rodinného domu sú vstupné priestory so schodiskom vedúcim na horné podlažie. Všetky byty majú samostatné meranie energií. Samozrejmosťou všetkých bytov bude balkón, prípadne terasa so záhradou. Budúci rezidenti určite uvítajú komfortne riešené parkovanie, kde každý byt bude disponovať dvomi parkovacími miestami v rámci vlastného pozemku, prípadne dvojgarážou. Optimálne dispozičné riešenie, ich príslušenstvo, použité stavebné materiály, orientácia okien na svetové strany ako aj lokalita radia predávané domy k jedným z najzaujímavejším na trhu.

Exkluzivitu projektu naviac podporuje:

Kompletná občianska vybavenosť

Tichá a pokojná lokalita

Možnosť zariadenia bytu podľa individuálnych požiadaviek klienta

Minimálne náklady na bývanie

Nadčasový a estetický dizajn

2-ročná záruka na stavbu garantovaná stavebníkom

Vlastné parkovanie v rámci pozemku

Prevedenie

Ponúkané byty je možné odkúpiť v dvoch druhoch prevedenia – ECONOMY a PERSONAL. Uvádzané ceny bytov platia pre finálne prevedenie ECONOMY.

ECONOMY

V prípade, ak máte konkrétnu predstavu o svojom byte a chcete si dokončovacie práce realizovať svojpomocne, ponúkame Vám zakúpenie holobytu. Pri prevedení ECONOMY sa bytová jednotka odovzdáva bez zariaďovacích predmetov kuchyne, kúpeľne, WC, interiérových dverí, svietidiel, kuchynskej linky, podlahových krytín a dlažieb. V cene sú zahrnuté dokončené omietky s maľovkou bielej farby, rozvody podlahového kúrenia vrátane samostatného plynového kotla, predpríprava klimatizácie v obývacej izbe, vypínače a zásuvky značky Legrand v bielom prevedení, predpríprava pre exteriérové žalúzie, znížené sádrokartónové podhľady a vchodové bezpečnostné dvere. V bytoch č. 1 a 3 sú súčasťou vybavenia aj rozvody rekuperácie.

PERSONAL

Naša spoločnosť ponúka dokončenie domu do finálnej podoby vrátane zariaďovacích predmetov, podláh, či nábytku. V prípade záujmu o kúpu bytu v takomto prevedení Vám pripravíme interiérový návrh a zabezpečíme všetky potrebné práce na jeho dokončenie. Cena dokončovacích prác v prevedení PERSONAL bude stanovená pre každý byt individuálne v závislosti od požiadaviek nového investora.

V cene prevedenia PERSONAL budú oproti prevedeniu ECONOMY zahrnuté dokončené vinylové podlahy, kuchynská linka vrátane spotrebičov, interiérové dvere, svietidlá, zariaďovacie predmety kúpeľne a WC vrátane obkladov a dlažieb, rekuperačná jednotka, klimatizácia, exteriérové žalúzie, manželská posteľ, závesy, vstavané skrine v celom byte, obývačková stena, dlažba v sklade a na terase a vysiaty trávnik na záhrade.

Príslušenstvo

Súčasťou každého bytu je:

 • meranie spotreby všetkých energií individuálne pre každý byt
 • balkón, alebo terasa s vlastnou záhradou
 • predpripravená prípojka na káblovú televíziu
 • dve vonkajšie parkovacie miesta, alebo dvojgaráž
 • videovrátnik

V cene každej bytovej jednotky sú zahrnuté náklady určené na realizáciu elektrickej, plynovej, vodovodnej, kanalizačnej prípojky. Pripojovacie poplatky si hradí nový majiteľ samostatne v závislosti od dodávateľa energie. Pozemok bude oplotený len na hraniciach parciel, kde sa nebudú nachádzať navrhované vjazdy, alebo vstupy z miestnej komunikácie.

Cena domov nezahŕňa dodávku a montáž vstavaných skríň, nábytku, žalúzií, klimatizačných a rekuperačných jednotiek, sadových úprav, zatrávnenie nespevnených plôch a výsadbu okrasnej zelene.

Finálne úpravy povrchov bytov, ako aj farebné prevedenie dverí či okien z interiérových strán má nový majiteľ možnosť konzultovať s investorom už počas stavebných prác.

Stavebné materiály použité pri výstavbe

Základové konštrukcie

 • základové pásy v kombinácii s betónovými debniacimi tvarovkami
Podlahy

 • podlahy v byte ukončené cementovým poterom bez nivelizačnej vrstvy
 • interiérové schodisko s pochôdznou vrstvou z protišmykovej keramickej dlažby
Zvislé konštrukcie

 • obvodové murivo a vnútorné nosné steny z pálenej tehly hr. 250 a 300 mm zateplené kontaktným zatepľovacím systémom hr. od 150 mm
Výplne otvorov

 • plastové okná s izolačným trojsklom, 6-komorový profil
 • hliníkové vstupné dvere do objektu
 • bezpečnostné vstupné dvere do bytov
Spevnené plochy

 • zámková dlažba a betónové zatrávňovacie tvarovky
Konštrukcia strechy

 • polomontovaný železobetónový strop
Strešná krytina

 • z fóliovej izolácie

Pre podrobnejšie informácie o konštrukčných riešeniach, použitých stavebných materiáloch a stavebných procesoch je možné nahliadnuť do projektovej dokumentácie u stavebníka.

Máte záujem?

Zašlite nám váš e-mail alebo telefónne číslo a my vás budeme kontaktovať.